Povedali o with Desire

Referencie

 

Silvinka, ďakujem za krásny šperk, ktorý mi už od leta 2017 robí veľkú radosť a spestruje moje nudné kostýmové outfity. Vždy sa teším na stretnutie s Tebou, lebo je to zážitok. Vášeň s akou tvoríš, mi je inšpiráciou. Prosím nikdy s tým neprestávaj, pretože robíš svet krajším.

Darinka Szomolaiová

Jedného krásneho jarného dňa sa mi zjavil anjel. Za pultíkom s kamienkami stálo krásne éterické stvorenie, ktoré sa usmievalo na okolitý svet so žiarivými doširoka otvorenými očami. Sisa, vnímam Ťa ako bytosť z iného sveta. Pre Tvoj nevyčerpateľný optimizmus, pre Tvoju radosť zo života, pre Tvoju nezlomnú vieru v lásku a dobro, ktorú šíriš ďalej ako posolstvo. Kamienky, ktoré spájaš do úžasných šperkov nesú v sebe tento nádherný odkaz.

Jana Jánošová

Mala som to šťastie a šperk "With Desire" od Silvinky som vyhrala v tombole na jej prvej výstave šperkov. Priznám sa, že dovtedy som nevedela, aké prenádherné diela tvorí.

Občas som nejaké z jej prác videla na fcb stránke, no je rozdiel niečo vidieť na fotke a potom v skutočnosti. V prvom rade ma prekvapila veľkosť a množstvo drahých kameňov, z ktorých sú šperky zhotovené, nevraviac o fascinujúcich farebných kombináciách, z ktorých si každý nájde tú svoju.

Už na prvý pohľad je jasné, že toto nie sú obyčajné náhrdelníky alebo náramky, či náušnice... Silvinkine dielka sú vyrobené s láskou a je z nich cítiť istú formu pozitívnej mágie. Keď si tento šperk "oblečiete", určite vám, tak ako mne, učaruje veľmi kvalitné prevedenie.

Neviem, na čom sú tie kamienky navlečené, no ten pocit je, akoby sa šperk na vás vznášal, hneď sa vám prispôsobí, neťahá, netlačí, o chvíľu preberie vaše telesné teplo a vy sa cítite, že odjakživa patril k vám.

Okrem nádhernej práce tejto mladej umelkyne musím pochváliť aj umelkyňu samotnú...a to nielen jej dokonalý výzor a vonkajšiu krásu, ktorú dostala do vienka. Keď sa so Silvinkou stretnete, zaplaví vás taký príval radosti a energie, že zrazu sa smejete na veciach, ktoré vám obyčajne smiešne nepripadajú a máte chuť sa cítiť takto báječne znova a znova. Som veľmi šťastná, že mi osud túto očarujúcu a talentovanú osôbku priviedol do cesty.

Katka Drgonová

My dear Silvia, you put a smile on my face! I feel blessed by knowing you, having your attitude, your talent, your sense of humour and your generosity in my life. Keep creating beautiful things!

Katerina Yaneva

Silviu poznám ako spirituálnu, ezoterickú a veľmi kreatívnu bytosť, ktorá do každého šperku vkladá srdce. Pred každým svojim majstrovským dielom citlivo “navníma” celú osobu a personalizuje šperky presne podľa potrieb. Niekedy možno ani sám klient netuší kde potrebuje pomoc. Silvia však vníma svojou citlivou dušou a vycibrenou intuíciou.

Ako to už povedal Exupéry “To podstatné je očiam neviditeľné”, no vďaka jej vnímaniu šperk od nej zaúčinkuje presne tak, ako je to v danom momente potrebné. Kamienky majú sami o sebe ohromnú silu a Silvia vie presne ako do života a duše klienta prinavrátiť to, čo sa časom vytratilo, alebo oslabilo. Hovorím z vlastnej skúsenosti, lebo mne svojou prácou a schopnosťami veľmi pomohla a som jej za to velmi vďačný a preto poskytnúť referenciu na jej prácu je pre mna cťou a potešením. Je to úžasný človek a majster svojho remesla.

Peter Majláthwww.superjazyky.sk

Dnešný svet je veľmi rýchly a rušný, je to spôsobené najmä tým, že je plný modernej techniky a digitalizácie, ktorá nám veľa krát uľahčuje život, no na druhej strane sa stávame jej otrokmi a nedáva nám možnosť zastaviť sa. Ľudia trávia svoje voľné chvíle v ruchu obchodných centier, namiesto toho, aby sa uchýlili do prírody, ktorá nám dáva nekonečnú krásu a energiu. V starých časoch príroda spôsobovala, že ľudia boli pokojnejší a celý svet bol šťastný. Preto je dnes veľmi vzácne, keď natrafíte v živote na človeka ako je Silvia, ktorý je pevne spätý s prírodou, naplno využíva jej dary a vyrába z nich nádherné šperky. Na týchto šperkoch možeme vidieť krásu a silu prírody, ktorá nám bežne nie je dostupná. Veľmi pekne to vystihol svojho času španielsky maliar Pablo Picasso vo svojej myšlienke: „Príroda vie o kráse viac ako všetci ľudia.“ Nie je to však výroba šperkov, čo robí Silviu výnimočnou. Je to jej dobrá, citlivá duša, večne pozitívna energia a krásny úsmev, ktoré robia tento svet ešte krajším.

Ľuboš Uhlík