Liečivé šperky ako vaše talizmany štastia

Tajomstvo výroby šperkov

 

Práca s liečivými minerálmi je prastarým liečebným umením ľudstva. Nepatria medzi "NewAge"- vždy boli súčasťou našej 4.6 miliardy rokov starej planéty.

Už ste niekedy uvažovali, ako Vás minerály ovplyvňujú v dnešnej dobe? Moderná technológia používa prírodné krištály na zvýšenie rádiových vĺn, krištáľové lustre ako dekorácie do interiérov, práškový krištáľ ako bežné ingrediencie v luxusných kozmetických výrobkoch (ako boli používané už v starom Egypte) a mnohé iné...

Minerálne povedomie stúpa a akceptácia krištáľovej energie rastie, takže je to perfektný čas na praktizovanie krištalickej terapie. Minerály majú tak jemné vibrácie, že svojou jemnosťou hovoria priamo k ľudskej duši. Liečitelia používali minerály k tomu, aby uviedli telo aj dušu opäť do súladu s univerzálnym poriadkom a vesmírnymi zákonmi.

Michal Gienger objavil, že medzi spôsobom vzniku minerálu, jeho zložením a medzi jeho vplyvom na človeka existujú analogické súvislosti. Vďaka tomu máme k dispozícii nepoznanú komplexnosť zrozumiteľných odporúčaní k terapeutickým aplikáciam.

Prekrásna dokonalosť minerálneho kráľovstva je neodolateľná. Historici a archeológovia vysledovali používanie krištáľov v liečbe a aj krásu rituálov od najstarších civilizácí. Niet sa čo diviť, že zvyšujú osobnú a planetárnu vibračnú energiu. Naši predkovia používali krištáli ako mystické nástroje, generátory energie, zosilňovače komunikácie a lekárske nástroje. Archeologické nálezy potvrdili, že boli používané ako talizmany šťastia a ochrany, rovnako ako amulety a šperky.

Teraz je ideálny čas v našej histórii, preto je nevyhnutné, aby sme vytvorili harmonickú zmenu pre dobro nás všetkých.

Podporuje dobré nápady a intuíciu

predstavujeme šperkový set č. 003

Šperkový set with Desire - obj. c. 003

Jedinečný dizajn minerálu, ktorý je len jeden

Detail na minerál šperku with Desire - obj. c. 003

Premyslený každý detail, anjel

Detail šperku anjel with Desire - obj. c. 003

Jednoducho zapínateľný uzáver

Detail šperku uzáver with Desire - obj. c. 003

Buďte jedinečná, šperk je len jeden

Šperkový set na modelke with Desire - obj. c. 003

*) Vyplnením nezáväzného formuláru vás budeme kontaktovať

Elegantná línia

Edícia, s ktorou sa môže potešiť každá z vás. Pripravila som pre vás niekoľko desiatok predrobených šperkov, z ktorých si môžete vybrať.

Liečivé šperky na mieru

Majú okrem krásnej estetickej aj energetickú vlastnosť, ktorou vás určite presvedčia.

Luxusné šperky

Línia šperkov so zameraním na detail. Originálna jednokusová výroba.